За час роботи ТОВ «КМД Транс» здійснила перевезення негабаритного та габаритного вантажу до країн Європи, Азії, а також Північної Америки.

География работ КМД-Транс

Наша компанія регулярно перевозить негабаритні та габаритні вантажі за напрямками такими як:

 

Україна – Англія – Україна, Україна – Німеччина – Україна, Україна – Голландія – Україна, Україна – Франція – Україна, Україна – Іспанія – Україна, Україна – Італія – Україна, Україна – Австрія – Україна, Україна – Польща – Україна, Україна – Казахстан – Україна, Україна – Узбекистан – Україна, Україна – Таджикистан – Україна, Україна – Киргизія – Україна, Україна – Монголія – Україна, Україна – Туркменістан – Україна.

Вантажоперевезення негабаритних та габаритних вантажів транзитом з країн Європи до країн Азії здійснюється за допомогою прямих поставок або перевантажень на наших логістичних складах у Литві (північний поток) для негабаритних та габаритних вантажоперевезень Голландія, Данія, – Туркменістан, Узбекистан північні та центральні регіони Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Киргизія, Монголія, Туркменістан.

Логістичні склади в Польщі та Словаччині для вантажних перевезень негабаритних та габаритних транзитних вантажів центрального напрямку Португалія, Франція, Іспанія, Італія, Австрія, Чехія, Швейцарія, Греція, Румунія, Болгарія - центральні регіони Казахстану, Узбекистан, Таджикистан, Киргизія, Монголія, туркменістан.

Логістичні склади в Туреччині та Болгарії для транзитних вантажоперевезень негабаритних та габаритних вантажів за напрямками Іспанія, Італія, Австрія, Чехія, Швейцарія, Греція, Румунія, Болгарія - південні регіони Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Киргизія, Монголія, Туркменістан.

Таким чином, географічне покриття Нашої компанії з вантажоперевезення негабаритних та габаритних вантажів є в основних точках перетину вантажних потоків, що дозволяє нам вирішити всі можливі логістичні завдання.

Ви також можете надіслати заявку на прорахунок, заповнивши форму:

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваш e-mail (обов'язково)

    Тема

    Повідомлення